Kontakt   |   Mapa strony

O Firmie

O Firmie

Powszechna Agencja Informacyjna S.A. (PAGI) jest jedną z pionierskich spółek na polskim rynku telekomunikacyjnym. Została założona w 1994 roku. Spółka świadczy usługi dostępu do Internetu oraz usługi transmisji danych w oparciu o własną infrastrukturę, zbudowaną na bazie stale rozwijającej się sieci hybrydowej, łączącej media bezprzewodowe,  światłowodowe i satelitarne.

Oferta PAGI jest dopasowana do potrzeb wymagających klientów biznesowych, korporacyjnych i instytucji państwowych. Jej głównymi klientami są spółki komunalne, instytucje administracji, banki, duże przedsiębiorstwa i zakłady produkcyjne. Jednocześnie klientami PAGI stają się również coraz częściej małe i średnie firmy poszukujące wysokiej jakości połączeń do przesyłu danych.

Rozwiązania oferowane przez PAGI oparte są głównie na technologii bezprzewodowej oraz światłowodowej. Spółka dysponuje własną bezprzewodową siecią dostępową na terenie Warszawy i okolic (piętnaście działających stacji bazowych) oraz rozbudowującą siec światłowodową w centrum Warszawy, a także własną sieć satelitarną z Centralną Stacją Satelitarną HUB zlokalizowaną w Rembelszczyźnie pod Warszawą. Sieć PAGI jest w pełni zintegrowana z zasobami Internetowymi w kraju i na świecie. Posiada bezpośrednie łącza do największych sieci w Polsce, w tym do Orange (dawnej Telekomunikacji Polskiej S.A.). Spółka posiada status Rejestru Internetowego (LIR) zarejestrowanego w organizacji RIPE NCC, co pozwala na obsługę przydzielania Klientom adresów IP.

Aktualności

Peplink INC., i PAGI S.A. partnerami na polskim rynku telekomunikacyjnym.

26-01-2016

Z przyjemnością informujemy, że Powszechna Agencja Informacy... więcej »

Komunikat

05-11-2014

Szanowni Klienci! Uprzejmie informujemy, że w dniu 10 listop... więcej »

Archiwum

Tworzenie stron: Hyh.pl