Kontakt   |   Mapa strony

Usługi

Rozwiązania mobilne

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem firmy Peplink Inc. - renomowanego producenta unikalnych i opatentowanych technologii stosowanych w rozwiązaniach mobilnych.

Rozwiązania Peplink pozwalają na budowanie połączeń VPN pomiędzy stacjonarnymi (Peplink Balance) i/lub mobilnymi routerami (Peplink Pepwave MAX) a dowolną inną lokalizacją, czy też innymi lokalizacjami. Routery Peplink pozwalają na budowanie połączeń w od warstwy 2 do 7. Rozwiązanie sieciowe w warstwie 2 – nazywane jest Extended Ethernet i pozwala na budowę połączeń, w których można zaimplementować Broadcasting, usługę Quality of Service dla głosu, video lub danych.

Unikalnym rozwiązaniem jest agregacja łącz WAN podłączonych do routerów Balance lub MAX HD. Dzięki opatentowanemu przez Peplink rozwiązaniu - Speed Fusion Bandwidth Bonding - można budować wydajne łącza pomiędzy różnymi lokalizacjami, nawet tam, gdzie dostępne są tylko połączenie typu ADSL np 2/1 lub 10/1, czy łącza LTE, HSPA czy satelitarne, etc. Technika połączeń pozwala na budowę wydajnych łącz o podobnych opóźnieniach, a WAN’y o większych opóźnieniach są dołączane na zasadzie Load Balancing’u.

Rozwiązania w środkach mobilnych mogą łączyć od 2 do 4 i więcej połączeń bezprzewodowych np. LTE/GSM, WLAN oraz CDMA. Dzięki takim rozwiązaniom możliwe jest prowadzenie np. transmisji video z dowolnych miejsc. Jednym z poważnych użytkowników takich rozwiązań jest m.in. policja czy też BBC, która używa tych rozwiązań do transmisji za pomocą łącz zestawianych w samochodach transmisyjnych w których zainstalowane są 4 modemowe routery Peplink MAX HD4.

Rozwiązania Speed Fusion pozwalają na budowę łącz o praktycznie 100% pewności połączenia dzięki możliwości dywersyfikacji łącz – przewodowych i bezprzewodowych. W przypadku zastosowania rozwiązań Bandwidth Bonding, powstaje jeden tunel VPN zbudowany ze wszystkich łącz WAN podłączonych do urządzenia i dopóki choć 1 łącze pracuje – połączenie jest utrzymywane, a dane nie są tracone w czasie odłączania kolejnych WAN’ów.

Aktualności

Peplink INC., i PAGI S.A. partnerami na polskim rynku telekomunikacyjnym.

26-01-2016

Z przyjemnością informujemy, że Powszechna Agencja Informacy... więcej »

Komunikat

05-11-2014

Szanowni Klienci! Uprzejmie informujemy, że w dniu 10 listop... więcej »

Archiwum

Tworzenie stron: Hyh.pl